Genel

Sürgülü Bahçe Kapısı Nedir? Ne İşe Yarar? ve 2022 Fiyatları

surgulu-bahce-kapisi-3

Sürgülü bahçe kapısı, günümüz mimarisinde sıkça tercih edilen; kullanışlı, güvenlik sağlayıcı ve şık tasarıma sahip yapılardır. Özel mülklerde ya da müstakil evlerde güvenliği arttırırken aynı zamanda kullanımı kolay bir hale getirir. Günümüzde kullanım popülerliği en yüksek kapı sistemlerinden birisidir. Teknolojinin hayatımızın her alanına girmesiyle değişen yapılar, sürgülü kapıları da etkiledi. Bu kapı sistemleri teknolojiye entegre edilerek harika bir kullanım kolaylığı sağlandı.Sürgülü bahçe kapısı

Bahçe veya dış alanlarda kullanılan, aynı zamanda da yana kayar özellikte olan sistemlere sürgülü bahçe kapısı ismi verilir. Eğer teknolojik otomasyon sistemleriyle entegre edildiyse de otomatik sürgülü bahçe kapısı adını alır. Şu an her iki tipi de sık tercih ediliyor. Fakat fiyat bakımından klasik hali daha makul olduğu için biraz daha önde demek mümkün.

Vuralsan şirketimiz uzun yıllardır birçok yapıya özel tasarlanan sürgülü bahçe kapısı modelleri kurulumu gerçekleştirdi. Bu alanda deneyim sahibiyiz. Ayrıca üretici olduğumuz için sektörde en makul fiyatlara bizi tercih ederek ulaşabilirsiniz. Eğer kaliteli, işlevsel ve uzun ömürlü bir bahçe kapısına ihtiyaç duyuyorsanız şu an doğru yerdesiniz.

surgulu-bahce-kapisi-1

Sürgülü Bahçe Kapısı Nedir? Ne İşe Yarar? ve 2022 Fiyatları

Sürgülü Bahçe Kapısı Ne İşe Yarar?

Müşterilerimizden sıklıkla ‘sürgülü bahçe kapısı ne işe yarar?’ sorusunu duyuyoruz. Bu sistemler bireylere birçok açıdan avantaj sağladığı için popüler bir şekilde tercih ediliyor. Daha önce kullanmadıysanız öncelikle kullanım alanlarından bazılarını belirtmekte fayda var.

  1. Villa tipi yapılarda,
  2. Otopark alanlarının giriş ve çıkışlarında,
  3. Müstakil evlerin bahçe kısmında,
  4. Okul giriş çıkış alanlarında,
  5. Hastane giriş çıkışlarında,
  6. Fabrikaların çevresinde veya yapının iç kısımlarında.

Sürgülü bahçe kapısı dışarıdaki çetin hava şartlarından etkilenmez. Özel mühendislik sistemleriyle kolay açılıp kapanır. Eğer otomatik olanını tercih ederseniz aracınızdan inmeye gerek kalmadan kumanda vasıtasıyla kapıyı açabilirsiniz. Giriş çıkışlarda sağladığı kolaylığın yanı sıra güvenliği arttırıcı bir misyonu da vardır. Kısacası yaşam alanlarınızın bahçe kısmında bu sistemleri kullanmanız elzemdir.

Sürgülü Bahçe Kapısı Fiyatları 2022

Sürgülü bahçe kapısı fiyatları belirlenirken birçok detay göz önünde bulundurulur. Kullanılacak malzemenin kilosu, ağırlığı, ebatı, uygulanacak alan ve işçilikte zorlu seviyesi bunlardan bazılarıdır. Bu sebeple piyasada çok farklı fiyat çeşitliliği görmek mümkün. Fakat unutulmamalıdır ki bu sistemler tercih edilirken performans ve fiyat orantılanmasının iyi yapılması gerekmektedir. Aksi halde uzun vadede bütçenizin zarar uğraması kaçınılmaz olacaktır.

İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere sürgülü bahçe kapısı fiyatları konusunda bütçe dostu politikaya sahibiz. Ülkenin her alanına kolaylıkla en kaliteli ürünlerimizi ve profesyonel hizmetimizi ulaştırabiliyoruz. Tek yapmanız gereken Vuralsan müşteri hizmetlerine ulaşarak konu hakkında detaylı ve en doğru bilgiyi almak. Sonrasında uzman ekiplerimiz süreci size detaylı bir şekilde anlatarak uygulanmasını sağlıyor.Bu konumuzda sizlere sürgülü bahçe kapısı nedir , sürgülü bahçe kapısı fiyatları , sürgülü bahçe kapısı ne kadar konularını inceledik.

Sürgülü Demir Kapı Fiyatları

Bu sistemler toplum içinde sürgülü demir kapı olarak da ifade edilmektedir. Araştırmalar da bu terim ile yapılabiliyor. Günümüzde hemen her alanda bu yapılar sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. İlerleyen süreçte de daha fazla çıkacağından kuşku yok. Sizlerin de bahçe veya farklı alanlarda kapı ihtiyacınız var ise sürgülü kapılar ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak yapıdadır. Ayrıca başlangıçta klasik modelini tercih edebilir, ilerleyen yıllarda otomatiğe çevirmek isterseniz kolayca bunu gerçekleştirebilirsiniz.

surgulu-bahce-kapisi-2

Sürgülü Demir Kapı Fiyatları

Sürgülü Bahçe Kapısı Ne Kadar?

Sürgülü bahçe kapısı ne kadar? sorusunun net bir cevabı ne yazık ki yoktur. Daha önce de belirttiğimiz üzere başta detaylı bir analiz çakışması yapılmalı, uygulanacak alanın ölçüleri belirlenmeli ve ona göre bir orantılanma yapılmalıdır. Ancak bu yöntemler ile doğru ve güvenilir bir sonuca ulaşmak mümkün olabilir.

Sürgülü demir bahçe kapı almadan önce iyi bir araştırma yapmanızda fayda var. Zira kaliteli hizmete ulaşmak bazen zor olabiliyor. Bu sistemler dış alanlarda olduğu için materyaldeki kalite oranlı çok elzemdir. Bu da ancak güvenilir ve profesyonel bir marka ile temin edilebilir. İşte tam da bu noktada Vuralsan markasının önemi ortaya çıkıyor. 2011 yılından beri aralıksız sürdürdüğümüz faaliyetlerimizde her zaman için müşteri memnuniyetini esas aldık. Bu sebeple kaliteden asla ödün vermedik. Kullandığımız tüm ürünlerin üretimi markamıza aittir. Kusursuz bir hizmet için size bir telefon kadar yakınız.

 

İlginizi çekebilir: Çift Kanatlı Kapı Fiyatları 2022