Genel

Çift Kanatlı Kapı Fiyatları 2022

cift-kanatli-kapi-fiyatlari-1

Çift kanatlı kapı fiyatları 2022 yılında da bahçelerin dış cephesine kapı arayışında olanların gündeminde bir konu. Genellikle özel mülklerde kullanılan bu sistem günümüzde en çok tercih edilen kapı sistemlerinden biri özelliğine sahip. Dayanıklı ve güvenlikli oluşu tercih edilme sebeplerinin başında geliyor. Ayrıca şık tasarımıyla bahçelere estetik bir yapı katıyor. Bu yazımızda çift kanatlı kapı nedir, özellikleri nelerdir ve fiyatları konularını detaylı bir şekilde açıklayacağız…

Çift kanatlı kapı, belli bir sınırın içerisine giriş ve çıkışları sağlayan özel yapılardır. Günümüzde ev içi mimaride sıklıkla tercih edildiği kadar dış cepheler için demirden üretilen çeşitleri de mevcut. Kullananlar için birçok avantajı da beraberinde getirir. Bunlardan bazılarını şu şekilde belirtmek mümkün:

  1. Çift kanatlı kapı ürünleri üretildikleri malzemeden dolayı oldukça dayanıklıdır. Fiziki müdahalelere karşı direncini yitirmez. Aynı zamanda iklim koşullarından da hasar görmez. Bu sebeple bahçelerin vazgeçilmezi olmuştur.
  2. Kullanımı hayli pratiktir. Menteşeli bir düzenekle açılıp kapandığı için kolaylıkla aç kapa yapılır. Giriş çıkışlar böylelikle kolay olur. Özellikle de çocuklar için…
  3. Tasarım açısında bahçe estetiğiyle bir bütün sağlar. Tek bir kalıbı yoktur. Taleplere göre farklı şekillerde ve boyutlarda üretilebilir.
  4. Maliyet yönünden bütçe dostudur. Diğer kapı türlerine göre ideal bir seçenektir.

Çift kanatlı kapılar her ne kadar dışarıdan bakıldığında basit bir yapıda gibi görünse de aslında oldukça karmaşık ve ciddiye alınması gereken bir üründür. Özellikle de üretici firmanın alanında deneyimli olması gerekir. Aksi halde uzun vadede birçok sorun görülmesi kaçınılmaz olacaktır. Ürünün kalitesi ve firmanın güvenilirliği çift kanatlı kapı fiyatları konusunun da belirleyici faktörleridir.

Vuralsan Tel Çit Sistemleri markası olarak sizlere piyasanın en kaliteli ve sağlam çift kanatlı kapı ürünlerini sunuyoruz. Ürünlerimizin ham maddesi tamamen demir olup eklem yerlerindeki menteşeler de sınıfının en kaliteli parçalarıdır. Bu sayede uzun vadeli bir ürüne sahip oluyorsunuz. Ayrıca çift kanatlı kapı fiyatları da gayet makul oranda. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

cift-kanatli-kapi-fiyatlari-2

Çift Kanatlı Kapı Fiyatları

Çift Kanatlı Kapı Kullanım Alanları

Kanatlı kapılar geleneksel mimari de olduğu gibi modern mimaride de yerini korumayı bildi. Günümüzde en modern ev yapılarında dahi kanatlı kapı sistemleri tercih ediliyor. Ayrıca bu ürünlerin kullanım alanı sadece evler ile sınırlı değil. Daha birçok alanda görmek mümkün. Peki çift kanatlı kapı kullanım alanları nelerdir? İşte detaylar…

  • Özel mülklerin bahçe sınırlarında kapı işlevselliğinde tercih edilmektedir.
  • Bir diğer kullanım alanı da kamu ve kurum bahçeleridir. Okulların bahçesinde sıklıkla bunu sistemleri görmek mümkün.
  • Villalar, bağımsız ve müstakil yapılardır. Genellikle de geniş bahçeleri olur. Bu bahçelere giriş çıkışları sağlamak için çift kanatlı kapılar tercih edilmektedir.

Görüldüğü üzere kanatlı kapılar hayli geniş tercih alanına sahip. Bu da onu daha da özen gösterilmesi gereken bir yapı haline getiriyor. Sağlam olması ve kolay kullanıma sahip olması öncelikli beklentidir. Zira çocuklar da sıklıkla bu kapıları kullanır. Kolay açılıp kapanması, onlar için bir avantaj unsudur. Vuralsan Tel Çit Sistemleri markamızı tercih etmeniz durumunda en kaliteli kapı sistemlerine sahip olursunuz. Buna ek olarak çift kanatlı kapı fiyatları da 2022 kataloglarımızda bütçe dostu seviyede belirlenmiştir.

Neden Çift Kanatlı Bahçe Kapısı?

Temel olarak menteşeler ile çalışan çift kanatlı bahçe kapıları günümüzde gelişen teknolojiyle otomatik versiyonlara da sahip olmuştur. Fakat manuel kullanım hala en popüler konumda. Neden bu sistemlerin tercih edilmesi gerektiği konusuna geçecek olursak ilk ve önemli bir sebep olarak alan tasarrufunu gösterebiliriz. Zira özellikle villa bahçelerinde tercih edilir ve alan tasarrufu bu tür mülklerde çok önemlidir.

Çift kanatlı kapı fiyatları, kurulum sürecinden önceki analiz döneminde belirlenir. Uygulanacak alanda ölçümler yapılır ve hangi seviyede bir kapı inşa edileceğine karar verilir. Bu sayede net bir fiyat belirlemek mümkün olur. Ayrıca bu ölçülerin alınma sürecine de değinmekte fayda var. Çünkü hatalı alınacak bir ölçü, süreci daha da uzun bir hale getirebilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli ürünlerimizle sizlere yardımcı olmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçerek süreci başlatmanız mümkün. Buna ek olarak sosyal medya hesabımıza sizleri davet ediyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Dikenli Tel Fiyatları 2022