blog

Dikenli Tel Fiyatları 2022

dikenli-tel-fiyatlari-1

Dikenli tel fiyatları 2022 yılında tel ihtiyacı olan bireylerin sıkça gündemine gelen bir konu. Günümüzde en yaygın güvenlik araçlarından biri konumunda olan bu ürün, bir yerin sınırlarını belirleyerek aslında önleyici bir önlem amacında da kullanılır. Bahçeler, ev önü, arsa etrafı, okul çevresi ve hatta hapishane avluları her zaman için dikenli tel ürünleri ile çevrelenir. Böylesine öneme sahip olması aynı zamanda fiyatının da merak edilmesini tetikliyor.

Üretim şekli bakımından incelendiğinde kabloya benzer bir yapısı vardır. Ancak kabloda olduğu gibi dış yüzeyinde plastik veya buna benzer başka bir iletken madde kaplı değildir. Doğrudan demir materyali kullanılarak üretilir ve şekli ona göre verilir. Yapımı ise oldukça zor bir süreci içerisinde barındırır. İki ayrı tel, birbirine burularak kuvvetlendirme işlemi görür. Adının dikenli olmasının sebebi ise bu burguların belli aralıklar ile diken olmasıdır. Bu unsurlar dikenli tel örgü fiyatları belirlenmesinde de önemli paya sahip.

Dikenli tel fiyatları 2022 yılı için belirlenmiş durumda. Vuralsan Tel çit Sistemleri firması olarak 2021 yılında olduğu gibi bu sene de müşterilerimiz için en makul fiyatlarda ürün satışımıza devam ediyoruz. Güvenliğinizi sağlamanıza verdiğimiz önem ücretlerimize de yansımış durumda. Dikenli tel alanında her çeşit ürünü bünyemizde bulmanız mümkün. Deneyim ve kalitemizi harmanlayarak oluşturduğumuz ve piyasada jiletli tel olarak da adlandırılan bu ürüne bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Dikenli Tel

dikenli-tel-fiyatlari-2

Dikenli Tel Fiyatları 2022

Dikenli Tel Fiyatı

Dikenli tel fiyatı, savunma, koruma ya da toprak parçasının sınırlarını belirlemek isteyenler için önemli bir konu. Temel prensibi teşebbüsleri önleyerek güvenliği arttırmaktır. Rengi ise genellikle gri olur. Üretimi zor olduğu kadar montajının da uzman kişilerce yapılması önemlidir. Aksi halde orta ve uzun vadede örgü yapısı bozulabilir yahu hava koşullarına göre bozulmalar meydana gelebilir. Ayrıca ürünün kalitesi de kullanım ömrünü belirleyen en önemli faktördür.

Vuralsan Tel Çit Sistemleri markasından aldığınız tüm ürünlerde olduğu gibi dikenli tel fiyatları da gayet makul seviyede. Sizlere en kaliteli ve dayanıklı ürünleri temin ederken aynı zamanda bütçenize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Kısacası güvenliğinizi ve memnuniyetinizi çok önemsiyoruz. Ürünlerimizin tüm detayları sitemizde mevcut. Siparişlerinizi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi yöneticilerimiz sizleri bekliyor…

250 Metre Dikenli Tel Fiyatları

250 metre dikenli tel fiyatları konusunda en çok gündeme gelen soru ‘250 metre dikenli tel kaç kg?’ sorusudur. Fiyat belirlenmesinde kilo birimi oldukça önemlidir. Vuralsan Çit Sistemleri 250 metre dikenli telin kilosu 20 kilogramdır. Fiyatlarımızda piyasaya oranla oldukça makul seviyededir. En kaliteli demirlerden ürettiğimiz ürünlerimize ulaşmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

20 kg dikenli tel kaç metredir? sorusunu yukarıda cevapladık. Şimdi de 2022 fiyat listesine geçmekte fayda var. Geçtiğimiz yıllarda en çok tercih edilen tel çit sistemleri firması olmamızda en büyük faktör, kalite ve uygun fiyatı müşterilerimiz bir arada sunmamızdı. Bu yıl da prensiplerimizden ödün vermeyerek en kaliteli ve sağlam telleri, uygun fiyatlar ile satışa sunuyoruz. Ayrıca bu ürünün montajının da kalitesinde önemli bir payı olduğunu hatırlatmak fayda var. Bu sebeple uzman ekiplerimiz gösterdiğiniz adreslerde en iyi fizibilite çalışmalarını yaparak ürünlerin montajını gerçekleştiriyor. Bu sayede verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla alıyor, memnuniyetinizi arttırıyorsunuz.

Dikenli Tel Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Dikenli tel ürünleri, fiziki olarak kablolara benzer. Diğer tel ürünlerine göre daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Ayrıca kullanım alanının genişliğiyle günümüzde hala yüksek popülerliğe sahiptir. Bir arsanın, bahçenin, okulun, kamu kurumlarının dış güvenliği dendiğinde akla ilk gelen ürünlerden biridir. Dayanıklı ve dikenli olması, caydırıcı ve koruyuculuğu sağlar. Peki dikenli tel kalitesi nasıl anlaşılır? Gelin detayları birlikte inceleyelim…

Bu ürünün kalitesi önemlidir. Çünkü dikenli tel fiyatları konusunun belirlenmesinde malzeme kalitesi önemli bir faktördür. Düşük kaliteli ürünler piyasada mevcut. Ancak bunların ömrü kısa olduğu gibi aynı zamanda güvenlik zafiyeti de oluşturabilir. Vuralsan Tel Çit Sistemleri bünyesinde bulunan tüm ürünler en üst kalitededir. Tüm ürünlerimiz Avrupa Birliği standartlarında üretiliyor olup özel teknolojik cihazlar ile örgüler yapılmaktadır. Bu sayede daha da kuvvetli hale gelmektedir. Eğer kalite ve güvenliğe önem veriyorsanız, kesinlikle ürünlerimizi tercih etmelisiniz…

 

İlginizi çekebilir: Jiletli Teller Ne Kadar Güvenilir?