Genel

Düz Hat Jiletli Tel Nedir?

duz-hat-jiletli-tel-2

Düz hat jiletli tel, diğer ismiyle ‘düzlemsel jiletli tel’ olarak da bilinmektedir. En yaygın hali yeşil ya da gri renkte olur ve fırın boyası ile renklendirme işlemi yapılmaktadır. Klipsiz bir yapısı vardır. Bu da ona daha modern bir hava katıyor. Belirlenen alanın güvenliği sağlanırken aynı zamanda estetiği de korunmuş oluyor.

Düz hatlı jiletli tel nedir? sorusunu temel olarak yanıtlamak gerekirse girilmesi sakıncalı olan yerlerin güvenliğini sağlamaya yaran özel çit sistemleridir. Güvenlik sistemleri arasında en popüler olmasının temel nedenlerinden biri de montajının kolay ve hesaplı olmasıdır. Basit maliyetler ile yüksek güvenlik sağlamak, düzlemsel jiletli tel sistemleri ile mümkün.

Geleneksel jiletli tel sistemlerini teknolojiyle birleştirerek daha modern hale getirmektedir. İnce yapısıyla türdeşlerinden estetik açıdan ayrılır. Yan yana dizili jiletler ile kötü niyetli yaklaşımlara karşı oldukça caydırıcıdır. Ayrıca yabani hayvanları da belirlenen araziden uzak tutmaktadır. Jiletlerin alt kısmındaki sütunlarda aralıklar bulunur. Bu, arazinin neden yasaklı olduğunun anlatılması için yapılır. Ayrıca düz halatlı jiletli tel sistemi sayesinde, merak edip de jiletleri aşmak isteyen insanlar önlenir.

Vuralsan Tel Çit Sistemleri firması olarak 11 yılı aşkın süredir sağladığımız kusursuz hizmet sayesinde, binlerce memnun müşteriyi biriktirdik. Edindiğimiz deneyimleri de günümüzde tel çit sistemi üretimi, satışı ve montajında kullanıyoruz. Sizler de güvenlik taleplerinizi profesyonel ekiplerimiz sayesinde en iyi çözümlere kavuşturabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Düz Hat Jiletli Tel Özellikleri

Tel çit sistemleri taleplerinin büyük bir kısmını karşılayan düz hat jiletli tel sistemleri, yapısı itibariyle birçok özelliğe sahip. Bu özellikler çoğu zaman kullanıcılara avantaj oluşturuyor. Bu memnun bir kullanım sürecini beraberinde getiriyor. Özelliklerinden bazılarını sizler için birkaç maddede belirtmekte fayda var:

  1. Ham maddesinden dolayı zorlu koşullara karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Kolay kolay aşınmaz ya da kırılmaz. Ayrıca uzun süreçte paslanma gerçekleşmez.
  2. Demir tellerin üzerinde bulunur. İnce ve kaba olmayan bir fiziki özelliği var. Onu diğer tel sistemlerinden ayıran en belirgin özelliği estetik görüntüye sahip olması.
  3. Gri ya da yeşil renk seçenekleriyle sıklıkla tercih edilir. Zarif bir görüntüsü vardır. Bu sebeple villa çevrelerinde popüler bir kullanımı vardır.
  4. Klipsiz yapıdadır. Böylelikle modern bir görüntüye sahip olur.

Vuralsan Tel Çit Sistemleri markasındaki düz hat jiletli tel ürününü tercih ettiğinizde, yukarıda saydığımız özelliklerin tamamına ve daha fazlasına sahip olursunuz. Ayrıca helezon jiletli tel sistemimiz de en çok tercih edilenler arasında.

duz-hat-jiletli-tel-1

Düz Hat Jiletli Tel Nedir?

Düz Hat Jiletli Tel Kullanım Alanları

Düz hat jiletli tel sistemleri dayanıklı, uzun ömürlü, estetik ve modern yapısıyla bireyleri cezbetmeye devam ediyor. Onu diğer sistemlerden farklı kılan özellikleriyle günümüzde en fazla kullanılan sistem unvanına sahip. Kullanım alanlarından en popüler olanlar ise şunlardır:

  • Villa çevresi
  • Özel mülk çevresi
  • Bahçe çevresi
  • Sanayi bölgesi
  • Arsa çevresi
  • Yol kenarları

Bu tel sistemleri uygulanacağı bölgelerin fiziki koşullarına göre ölçülendirilebilme imkanına sahip. Bu sayede uygulanamayacağı alan yok dersek yanılmış olmayız.

Düz Hat Jiletli Tel Üreticileri

Jiletli tel ihtiyacını karşılamak için üretici ve satıcı konumuna sahip birçok firma mevcut. Bireyler de haliyle tercihleri esnasında kararsızlık yaşayabiliyorlar. Zira bu sistemlerin materyali ve montajı önem verilmesi gereken bir husustur. Vuralsan firması, İstanbul düz hat jiletli tel üreticileri arasında lider konumdadır.

Düz hat jiletli tel üreticileri arasından seçim yaparken firmanın deneyimini göz önünde bulundurmanız gerekir. Zira montaj sürecinde profesyonel teknik ekiplerin bulunması, sistemlerin sağlıklı kurulmasını sağlayacaktır. Detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız müşteri temsilcilerimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Düz Hat Jiletli Tel Fiyatları

İnce ve paslanmaz demirden üretilen bu tel sistemleri, diğer türleriyle kıyaslama yapılırsa, fiyat bakımından daha makul seviyededir. Bun da montaj sırasında sütunlar arası boşluk bırakılması ve bu sayede az malzeme kullanılmasının payı büyük. Fakat yine de kullanılacak malzemenin kalitesi ve montaj ekibinin profesyonelliği, fiyatı ve sistem kalitesini belirleyen faktörlerdir. Düz hat jiletli tel fiyatları konusunda bütçe dostu fiyatlar için Vuralsan Tel Çit Sistemleri firmasını tercih edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Dikenli Tel Nasıl Çekilir?