Genel

Halı Saha Tel Örgü Fiyatları 2022

hali-saha-tel-orgu-fiyatlari-2

Halı saha tel örgü fiyatları 2022 yılında da spor tesisi işletmecilerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Ülkemizde bilindiği üzere en sevilen spor oyunlarından birisi futboldur. Bu aktiviteyi gerçekleştirmek isteyen 7’den 70’e her türlü birey ise soluğu halı saha maçlarında alır. Yani bu tesisler kullanım oranı yüksek noktalardır. Oynanan alanların büyüklüğü tesisten tesise farklılık gösterir. Fakat aktivitenin sağlıklı geçmesi için tel örgüyle çevrelenmesi çok önemli bir detaydır. Bu yazımızda halı saha tel örgü sistemlerinin önemine ve fiyatlarına detaylı bir şekilde değineceğiz.

Öncelikle halı saha tel örgü fiyatları konusuna geçmeden evvel, bu sistemlerin nasıl uygulandığına ve ne gibi özellikleri olduğuna değinmekte fayda var. Bu alanlara tel örgüler, dışarıdan içeriye karşı bir güvenlik yerine, içeriden dışarıya karşı bir güvenlik amacıyla kurulur. Maç yapan kişilerin oyun sırasında vurduğu topların çevredeki yapılara teması önlenir. Ayrıca top kaçmalarına bağlı olarak oyunun aksamaması ve sürdürülebilir kılınması için önemli bir konudur.

Halı Saha Tel Örgü Fiyatları Ne Kadar?

Halı saha tel çit sistemleri montajına geçilmeden önce yapıda bazı detayların tamamlanması gereklidir. Saha çimlenmesi, alt yapının çözülmesi, drenaj sistemlerinin tamamlanması durumunda çit sistemlerinin kurulumuna geçilir. Kısacası en son aşamada bu sistemler kurulur. Peki halı saha tel örgü fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu? İşte detaylar…

Halı saha tel örgü fiyatları konusu birçok etkene göre farklılık gösterir. En temel belirleyici noktalar ise uygulanacak alanın metrekaresi ve kullanılacak olan ürünün kalitesidir. Buna bir de tüm bu süreci yönetecek olan firmanın deneyimini de eklemek doğru olacaktır. Gelin fiyat belirlemede olan bu hususları daha detaylı ele alalım.

  1. Uygulanacak Alanın Ölçüsü: Günümüzde faaliyet gösteren halı saha tesislerinde belli bir standart durumu yoktur. Uygunluk durumuna göre tesis inşası yapılabilir. Fakat en çok kullanılan ölçüler ise 28×48 – 30×50 olarak bilinir. Ayrıca 25×45 gibi bir ölçüde sıkça tercih edilir.
  2. Kullanılacak Malzemenin Kalitesi: Halı sahalar çok sık kullanılan alanlardır. Bu sebeple çitlerin kaliteli olması beklenir. Yoksa kısa sürede aşınma ya da kopmalar meydana gelebilir. Bu da işletmeciler için ekstra maliyet anlamına gelmektedir. Vuralsan en kaliteli ürünleri ile bu ihtiyaçlarınıza kusursuz çözümler sunuyor.
  3. Çitlerin Kurulumu: kaliteli bir halı saha çiti için malzemenin kaliteli olması yeterli bir unsur değildir. Aynı zamanda bu sistemleri kuracak olan firmanın alanında deneyimli olması ve işinde özverili bir çalışma ilkesine sahip olması elzemdir.

2011 yılından günümüze kadar ülke genelinde birçok halı sahanın tel çit sistemlerini başarıyla kurduk. Kaliteli malzemelerimizi deneyimli ustalarımız ile birleştirerek sizlere kusursuz bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Üstelik halı saha tel örgü fiyatları konusunda bütçe dostu oranlar sunuyoruz. Detaylı bilgi için Vuralsan iletişim hattı üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

hali-saha-tel-orgu-fiyatlari-1

Halı Saha Tel Örgü Fiyatları 2022

Halı Saha Teli Fiyatları

Halı sahalara tel çit sistemleri kurarken ürünlerin kaliteli olduğu kadar fiyatlarının da makul oranda olması hedeflenir. Bu sebeple sık sık halı saha tel örgü fiyatları konusunda araştırmalar yapılır. Peki bu ne kadar mümkün? Öncelikle bu taleplerin Vuralsan Tel çit Sistemleri markası ile mümkün olduğunu belirtmekte fayda var. Sistemlerde kalite ve sağlamlığı ideal rakamlara temin edebiliyorsunuz.

Hala saha yapımı sırasında akla ilk gelen detaylardan birisi ne kadar maliyetle gerçekleştirileceğidir. Çünkü birçok farklı bileşenin bir araya gelmesiyle oluşan komplike bir yapıdır halı sahalar. Saha çimleme, alt yapıyı kurma, drenaj çalışmaları ve tel çit sistemi kurulumu bu bileşenlere örnek olarak gösterilebilir. Özellikle de halı saha tel örgü fiyatları konusunun üzerinde durulur. Zira yapının en önemli ve maliyetli kısımlarından birini oluşturur.

Saha teli konusunda günümüzde hizmet sağlayan firma sayısı hayli fazla. Bu da farklı farklı fiyat seçeneklerinin olduğu anlamına geliyor. Fakat her sistem de olduğu gibi halı saha tel örgü sistemlerinde de belli bir fiyat ortalaması vardır. Bu ortalamanın altındaki satışlarda mutlaka kalitesinin düşük olacağı unutulmamalıdır. Düşük kalitedeki sistemlerin kullanım ömrü ise hedeflenenden az olur. Böyle bir durumlar karşılaşmamak ve en güvenilir halı saha tel örgü fiyatları ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Dikenli Tel Nasıl Çekilir?